Site Overlay

Odgłosy zwierząt dla dzieci – Bajka po polsku

Wszystkie dzieci bardzo lubią zwierzątka. Milutkie kotki, przyjazne pieski oraz te mieszkające w lesie czy na wsi. W naszych bajkach edukacyjnych dzieci spotkają większość z nich.

Bajka ta wprowadzi dzieci w świat zwierzątek mieszkających na wsi. Twoje pociechy świetnie będą się bawiły poznając odgłosy zwierząt dla dzieci. Nauczą się jak wygląda świnka, krowa, koń, owca i inne wiejskie zwierzaczki. Bajka edukacyjna, o zwierzątkach mieszkających na wsi, nauczy dzieci rozpoznawać te zwierzęta oraz ich odgłosy. Pomoże maluchom rozwinąć nowe umiejętności oraz pogłębić wyobraźnię. Dzieci mieszkające w miastach nie znają zwierzątek mieszkających na wsi. Nasza bajka dla dzieci to doskonały sposób na przedstawienie dzieciom świata zwierząt żyjących na wsi.

W bajce tej, w tempie odpowiednim dla dzieci, kolejno pojawiają się nowe zwierzęta i wydają charakterystyczne dla siebie odgłosy. Dziecko ma czas aby przyjrzeć się zwierzątku, zapamiętać i powtórzyć jego nazwę oraz usłyszeć jego dźwięk. Zobaczymy tu między innymi muczącą krowę, mieszkańców kurnika takich jak kura, kogut i kurczaczek, milusią owieczkę ze śnieżnobiałą wełną, wesołego osiołka, konika oraz słodką małą kaczuszkę. Oczywiście nie może zabraknąć różowej chrumkającej świnki. Wspaniała nauka przez zabawę.

Wśród innych naszych bajek edukacyjnych dla dzieci znajdziecie również traktory dla dzieci, w których dwójka naszych bohaterów przeżywa niesamowite przygody.

Pikuś i Mruczek zapraszają.

Summary
Title
Odgłosy zwierząt dla dzieci - Bajka po polsku
Description

Poznaj odgłosy zwierząt, dowiedz się jak się nazywają. Jak robi krówka, jak wygląda koń.